Ronaldo nie mógł ukryć złości. Zdjął medal i nie podał ręki działaczowi (WIDEO)

Piłka nożna
Ronaldo nie mógł ukryć złości. Zdjął medal i nie podał ręki działaczowi (WIDEO)
fot. PAP/EPA

Lazio Rzym pokonało Juventus Turyn 3:1 w meczu o Superpuchar Włoch, rozegranym w stolicy Arabii Saudyjskiej - Rijadzie. Złości z tego powodu nie potrafił ukryć Cristiano Ronaldo, który po odebraniu srebrnego medalu natychmiast go zdjął. Ponadto portugalska gwiazda mistrzów Włoch nie podała ręki jednemu z oficjeli wręczających nagrody.

Ronaldo był bardzo rozczarowany tym, że nie udało mu się zdobyć kolejnego trofeum. Na dodatek w ostatnich dwóch tygodniach CR7 i spółka po raz drugi z rzędu ulegli rzymskiej ekipie 1:3. Wcześniej w meczu Serie A, "Orły" odprawiły z kwitkiem w dokładnie takim samym stosunku bramkowym Juve.

 

34-latek pochodzący z Madery, słynie z swojego perfekcyjnego przygotowania fizycznego oraz z tego, że nienawidzi przegrywać. Upust swojej frustracji Ronaldo dał poniekąd podczas ceremonii wręczania nagród. Klubowy kolega Wojciecha Szczęsnego po otrzymaniu pamiątkowego srebrnego medalu, błyskawicznie zdjął go z szyi. Na dodatek nie uścisnął dłoni jednego z oficjeli wręczających nagrody.

 

 

Mecz o Superpuchar Włoch już po raz jedenasty odbył się poza granicami Italii. Wcześniej rozgrywano go w USA, Chinach, Katarze, Libii, a przed rokiem w innym mieście Arabii Saudyjskiej - Dżuddzie.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie