Pożar nad mieszkaniem Kurka i Grejman. Obudziła ich straż pożarna

Siatkówka
Pożar nad mieszkaniem Kurka i Grejman. Obudziła ich straż pożarna
fot. PAP

Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia Bartosz Kurek wraz ze swoją partnerką Anną Grejman doświadczyli niebezpiecznej sytuacji. Nad ich mieszkaniem w ogniu stanęło inne lokum. Konieczna była interwencja straży pożarnej.

Kurek wraz z Grejman nie będą dobrze wspominać nocy poprzedzającej Wigilię. W późnych godzinach mieszkanie znajdujące się nad dwa piętra nad ich apartamentem stanęło w płomieniach. Konieczna była interwencja straży pożarnej, która obudziła mieszkańców okolicy.

O przykrym zdarzeniu poinformowała partnerka Kurka. Anna Grejman za pośrednictwem instagrama poinformowała fanów o sytuacji, którzy przysporzyła im sporo nerwów. Była reprezentantka Polski zamieściła zdjęcie swojego balkonu, na którym widać spalone elementy  położonego wyżej mieszkania. "Leciało to do nas w środku nocy" - napisała.

"Całe szczęście nikomu nic się nie stało, ale rodzina została pozbawiona na święta. Taki z tego morał, że wszystko, co materialne jest tak naprawdę g.... warte. Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi i trzeba to doceniać" - dodała.

To nie pierwszy przykry incydent, jaki przydarzył się polskiej parze. Wcześniej auto Kurka zostało zdemolowane i zrabowane.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze