UFC: Tybura zdradził, kiedy wróci do oktagonu

Sporty walki
UFC: Tybura zdradził, kiedy wróci do oktagonu
fot. Polsat Sport

Marcin Tybura (7-6, 7 KO, 6 SUB) ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraca do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Zawodnik z Uniejowa poinformował, że kolejny jego pojedynek odbędzie się 29 lutego podczas gali UFC w Norfolk.

Rok 2019 nie był zbyt udany dla polskiego ciężkiego. Najpierw w kwietniu przegrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut z Shamilem Abdurakhimovem. Następnie we wrześniu musiał uznać wyższość Augusto Sakaia. Co więcej, w ostatnich pięciu walkach Polak wygrywał zaledwie raz.

 

Trzeba jednak przyznać, że "Tybur" w przeszłości mierzył się z wieloma cenionymi zawodnikami królewskiej kategorii. Ostatnie porażki spowodowały, że uniejowianin wypadł z pierwszej piętnastki rankingu dywizji ciężkiej.

 

Na swoim Twitterze Tybura poinformował, że wróci do oktagonu 29 lutego. - Czas wrócić do wygrywania. Widzimy się w Norfolk - czytamy na profilu 34-latka. Podczas gali dojdzie m.in. do walki o pas kategorii muszej, w której zmierzą się Joseph Benavidez i Deiveson Figueiredo.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie