Kolejna walka Kownackiego w marcu

Sporty walki
Kolejna walka Kownackiego w marcu
fot. PAP/EPA

Adam Kownacki (20-0, 15 KO) już wie, kiedy i gdzie stoczy kolejny pojedynek. Polak pojawi się w ringu podczas gali organizowanej 7 marca w Barclays Center na Brooklynie.

Taką informację przekazano w magazynie Inside PBC w telewizji FOX. Kownacki wystąpi w walce wieczoru. Jedyną niewiadomą pozostaje jego rywal. W mediach spekulowano, że mógłby to być dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej Dominic Breazeale (20-2, 18 KO).

 

 

- Czuję, że teraz jestem w stanie pokonać każdego w wadze ciężkiej. Namnożono jednak zbyt wiele tytułów i to odpycha kibiców. Brakuje jednego, niekwestionowanego mistrza i klarownej sytuacji. Chcę zostać pierwszym Polakiem, który zdobędzie tytuł w tej kategorii wagowej - mówił pod koniec 2019 roku "Babyface".

 

Kownacki ostatni pojedynek stoczył 3 sierpnia 2019 roku, wygrywając z Chrisem Arreolą (38-6-1, 33 KO). W swojej karierze pokonał także m.in. Artura Szpilkę (23-4, 16 KO), Charlesa Martina (27-2-1, 24 KO) czy Geralda Washingtona (20-3-1, 13 KO).

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze