Kąkolewska: Nie pokazałyśmy pełni naszych umiejętności

- Jeden i drugi zespół nie pokazał sto procent umiejętności, ale to my mamy komplet punktów i to jest najważniejsze – powiedziała Agnieszka Kąkolewska, środkowa reprezentacji Polski po zwycięstwie nad Bułgarią 3:1.

Marcin Lepa: To nie był łatwy mecz, szczególnie w pierwszym secie. Wkradła się nerwowość, widać było, że obie drużyny chcą powalczyć o półfinał.

Agnieszka Kąkolewska: Tak, zdawałyśmy sobie z tego sprawę przed meczem. Jeden i drugi zespół nie pokazał sto procent umiejętności, ale to my mamy komplet punktów i to jest najważniejsze.

Z jednej strony dobrze przyjmowaliście, ale z drugiej ciężko było skończyć piłki w ataku. Przez pierwsze dwa sety przegrywaliśmy w bloku, dopiero później statystyki się odwróciły.

Tak, rozmawiałyśmy z dziewczynami, że nie mamy problemu w przyjęciu, gdzie teoretycznie powinno być nam trudniej. Cały czas się zgrywamy i wiemy, że z meczu na mecz będzie lepiej. Jest nad czym pracować.