Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy: Francja - Niderlandy. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkarze z Niderlandów nie ugrali jeszcze seta w kwalifikacjach olimpijskich. Czy sprawią niespodziankę i postraszą faworyzowanych Francuzów? Transmisja tego spotkania od godziny 20:45 w Polsacie Sport Extra.

Niderlandczycy przegrali w pierwszej serii gier z Serbami, a później z Bułgarami. W żadnym z tych meczów nie udało im się w pojedynczym secie przekroczyć bariery 20 punktów.

Z kolei Francuzi rozpoczęli zmagania w grupie od niespodziewanej wygranej z Serbami do zera. Później jednak, równie niespodziewanie, przegrali z Bułgarami po tie-breaku. Czy wrócą na zwycięski tor po spotkaniu z Niderlandami?

Transmisja spotkania Francja - Niderlandy od godziny 20:45 w Polsacie Sport Extra.