Sporting nie zgodził się na przełożenie meczu. "To hipokryzja i cynizm"

Piłka nożna
Sporting nie zgodził się na przełożenie meczu. "To hipokryzja i cynizm"
fot. PAP

Vitoria Setubal wystosowała pismo do Sportingu o przeniesienie sobotniego meczu obu drużyn. Powodem jest wirus, który dotknął 90% składu. Klub z Lizbony odmówił przełożenia spotkania. - To wyraz hipokryzji i cynizmu - napisała drużyna z Setubal.

Ogromny pech dotknął drużynę Vitorii. Praktycznie cała drużyna zaraziła się wirusem, co uniemożliwia normalne sesje treningowe i utrudnia występ w najbliższym meczu. W sobotę o 21.30 ekipa "Os Sadinos" podejmie Sporting.

 

Klub z Setubal chciał za wszelką cenę przełożyć to spotkanie. Nie zgodzili się jednak na to rywale. Sporting wydał oświadczenie, w którym napisał, że ubolewa nad sytuacją w kadrze przeciwników, ale z racji bardzo napiętego terminarza nie może zgodzić się na przeniesienie tego spotkania.

 

W odpowiedzi Vitoria stwierdziła, że zachowanie to cynizm i hipokryzja ze strony Sportingu, oraz że takie zachowanie psuje relacje między klubami.

 

Po 15 kolejkach portugalskiej Primeira Ligi Sporting jest na czwartej pozycji w tabeli. Vitoria zajmuje dziesiąte miejsce, ale co ciekawe ma zaledwie cztery porażki. Lizbończycy przegrywali dotąd aż pięciokrotnie w lidze.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze