Śląsk Wrocław rozpoczął zgrupowanie na Cyprze. Nowy kontrakt Golli

Piłka nożna
Śląsk Wrocław rozpoczął zgrupowanie na Cyprze. Nowy kontrakt Golli
fot. Cyfrasport

Grający w piłkarskiej ekstraklasie Śląsk Wrocław w niedzielę rozpoczął zgrupowanie na Cyprze. Przed wylotem nowy kontrakt z zespołem ze stolicy Dolnego Śląska podpisał obrońca Wojciech Golla.

Włodarze Śląska nie ukrywali, że przedłużenie wygasającej w czerwcu umowy Golli jest zimą sprawą priorytetową. Przed wylotem na zgrupowanie na Cyprze klub poinformował, że udało się porozumieć z piłkarzem i przedłużyć kontrakt do 2023 roku.

 

To kluczowy zawodnik Śląska zarówno jeśli chodzi o blok defensywny, jak i wpływ na cały zespół jako jeden z jego liderów. Doświadczenie i umiejętności Wojtka pomogą nam w najbliższych latach w realizowaniu celów sportowych, a on sam będzie wzorem dla młodych piłkarzy z akademii – skomentował dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

 

Zgrupowanie na Cyprze potrwa dziesięć dni i w jego trakcie wrocławianie mają rozegrać trzy sparingi. W kadrze na obóz znalazło się 27 zawodników, ale jest bardzo możliwe, że ktoś nowy dołączy do zespołu już na miejscu.

 

Po powrocie do Polski Śląsk zmierzy się jeszcze w meczu kontrolnym z Hradec Kralove, a później już pojedynek o ligowe punkty na własnym boisku z Lechią Gdańsk (7 lutego o godz. 20.30).

RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze