Premier League: Tottenham - Norwich. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Ostatnie w tabeli Premier League Norwich wybierze się w 24. kolejce do Londynu na spotkanie z Tottenhamem. Oba zespoły w tym sezonie prezentują się znacznie poniżej oczekiwań i oba jak wody potrzebują punktów. Relacja i wynik na żywo z meczu Tottenham - Norwich od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Nie najlepiej wszedł Tottenham w rok 2020. Licząc jeszcze od końca grudnia "Spurs" rozegrali sześć spotkań. Wygrali tylko jedno, w Pucharze Anglii z Middlesbrough. Przegrali dwa i trzy razy remisowali, w tym właśnie z Norwich. Słaba postawa skutkuje dopiero ósmą pozycją w tabeli. Do tego trzeba dodać długą absencję Harry'ego Kane'a spowodowaną kontuzją. Jose Mourinho ma zatem mnóstwo problemów na głowie.

 

Równie dużo kłopotów mają piłkarze Norwich, którzy zamykają ligową tabelę. Strata aż sześciu oczek do bezpiecznej strefy powoduje, że "Kanarki" jak nikt inny potrzebują punktów. 18 stycznia piłkarze Daniela Farke wygrali z Bournemouth. Było to pierwsze zwycięstwo w lidze od końca listopada. Czy piłkarze Norwich pójdą za ciosem w spotkaniu z Tottenhamem?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Tottenham - Norwich od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze