Puchar Włoch: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Puchar Włoch: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. PAP

Sir Safety Conad Perugia zmierzy się z Kioene Padwa w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch siatkarzy. Transmisja spotkania Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa w Polsacie Sport News.

Mówisz Sir Safety Conad Perugia, myślisz Wilfredo Leon. Zawodnik reprezentacji Polski wciąż jest najważniejszym siatkarzem ekipy z Perugii, a ostatnio zdobył 14 punktów w starciu z zespołem Bartosza Kurka - Vero Volley Monza. Faworyci wygrali 3:0 i cały czas dotrzymują tempa pierwszej drużynie SuperLegi z Civitanovy.

 

Tym razem Perugię czeka jednak spotkanie w ramach Pucharu Włoch, w którym siatkarze Vitala Heynena zmierzą się z Kioene Padwa. Przeciwnik zajmuje szóste miejsce w tabeli ligi włoskiej, ale ma ogromną stratę do czołowej piątki rozgrywek. Ostatnio Padwa przerwała złą serię trzech meczów bez zwycięstwa i triumfowała niespodziewanie nad Modeną. Czy jest w stanie sprawić niespodziankę również w Pucharze Włoch?

 

Transmisja spotkania Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa w Polsacie Sport News o 20:30. Komentują Robert Małolepszy i Łukasz Kadziewicz.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie