Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Za nami kolejne mecze PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz ligi włoskiej. Nie brakowało niespodzianek, a nawet sensacji. Wszystkie najciekawsze momenty z ostatniego tygodnia zostaną wspomniane i szeroko omówione w magazynie #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Do tego, że w polskiej siatkówce dzieje się dużo, jesteśmy już przyzwyczajeni, lecz do tego, że mistrz Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrywa dwa mecze z rzędu już nie. Udaliśmy się w odwiedziny do podopiecznych Nikoli Grbicia. O przyczynach słabszej dyspozycji opowiedzieli Piotr Łukasik i Łukasz Kaczmarek. Ten drugi powrócił do gry po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą. Znakomite serie notują za to Verva Warszawa Orlen Paliwa oraz PGE Skra Bełchatów, które plasują się w czołowej trójce PlusLigi.

 

W lidze żeńskiej niezmiennie króluje Chemik Police, który od początku sezonu jeszcze nie przegrał na krajowym podwórku. Tuż za plecami policzanek plasują się rzeszowianki, które pokonały w kuriozalnych warunkach Wisłę Warszawa. Beniaminek zajmuje ostatnie miejsce w zestawieniu Ligi Siatkówki Kobiet i boryka się z problemami organizacyjnymi. Jak rozwiąże się sytuacja ekipy ze stolicy?

 

Bieżące sprawy omówi Krzysztof Wanio i jego goście, a będą nimi:


- Joanna Kaczor-Bednarska - brązowa medalistka mistrzostw Europy z 2009 roku
- Maciek Jarosz - ekspert Polsatu Sport
- Wojciech Drzyzga - ekspert Polsatu Sport
- Ryszard Czarnecki - wiceprezes PZPS

 

#7strefa w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze