LM siatkarzy: Cucine Lube Civitanova - VK Jihostroj Ceske Budejovice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Takie spotkanie w slangu piłkarskim określa się mianem meczu do jednej bramki. W 4. kolejce siatkarskiej Ligi Mistrzów Cucine Lube Civitanova podejmie VK Jihostroj Ceske Budejovice. Czy mistrzów naszych południowych sąsiadów stać na sprawienie sensacji? Relacja i wynik meczu Cucine Lube Civitanova - VK Jihostroj Ceske Budejovice na Polsatsport.pl.

Włosi w europejskich rozgrywkach idą jak burza. Prowadzą w grupie A z kompletem trzech zwycięstw. Po jednym secie urwali im zawodnicy Fenerbahce Stambuł oraz VK Jihostroju Czeskie Budziejowice. Nic do powiedzenia w bratobójczym spotkaniu nie mieli natomiast siatkarze Trentino Volley, którzy ulegli w trzech setach.


Zmagania w Lidze Mistrzów dobrze rozpoczęli również Czesi. W inaugurującym pięciosetowym boju pokonali drużynę Mariusza Sordyla. Później przyszły jednak porażki z liderami SuperLega, a także z drugim włoskim zespołem z Trydentu.


Teraz siatkarzy z Czeskich Budziejowic czeka niezwykle trudne zadanie. Rewanż z obrońcami trofeum. Czy będzie ich stać na sprawienie nie lada sensacji na terenie rywala?


Relacja i wynik meczu Cucine Lube Civitanova - VK Jihostroj Ceske Budejovice od 20:30 w Polsacie Sport.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie