Media: Milik odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu

Piłka nożna
Media: Milik odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu
fot. PAP

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu rozmawia z działaczami SSC Napoli na temat swojej przyszłości. Okazało się, że polski napastnik miał odrzucić ofertę nowego kontraktu.

Jak poinformowało calciomercato.com, Milik odrzucił ofertę SSC Napoli. Nie przystał również na wysokość nowej klauzuli odstępnego. To stawia jego przyszłość pod dużym znakiem zapytania.

 

Kontrakt Polaka wygasa w czerwcu 2021 roku. Jeśli negocjacje zostaną zakończone, włoski klub może spróbować go sprzedać. Tym bardziej, że lada moment powinien sprowadzić Andrea Petagnę ze SPAL. Na dodatek tempa nabierają rozmowy w sprawie nowego kontraktu Driesa Mertensa. Gdyby tak się stało, działacze z Neapolu byliby gotowi sprzedać Milika latem za 50 mln euro.

 

W podobnej sytuacji jest Piotr Zieliński, którego umowa także wygasa w czerwcu 2021 roku. Kilka tygodni temu "La Gazzetta dello Sport" poinformowała, że kością niezgody jest kwota odstępnego, jaką właściciel klubu Aurelio De Laurentiis chciałby wpisać do umowy.

 

Wychowanek Rozwoju Katowice występuje w SSC Napoli od sierpnia 2016 roku, kiedy został sprowadzony z Ajaksu Amsterdam za 32 mln euro. Do tej pory rozegrał 103 mecze i strzelił 44 gole.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze