Nowa rozgrywająca E.Leclerc Radomki Radom

Siatkówka
Nowa rozgrywająca E.Leclerc Radomki Radom
fot. PAP

W meczu z Energa MKS Kalisz rozgrywająca E.Leclerc Radomki Radom Paulina Szpak, podczas zderzenia w obronie, doznała kontuzji barku i uszkodziła obrąbek stawowy oraz torebkę stawową. W związku z zaistniałą sytuacją zarząd klubu zdecydował się na zakontraktowanie do końca sezonu nowej rozgrywającej. Wybór padł na Katarzynę Olczyk.

Paulina przechodzi badania w celu jak najlepszego zdiagnozowania urazu i zaplanowania sposobu leczenia. Najprawdopodobniej przejdzie operację barku. O terminie dowiemy się w najbliższych dniach, ale raczej nie zobaczymy jej na boisku do końca sezonu – powiedział fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego E.Leclerc Radomki Radom Piotr Filipowicz.


W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Klubu zdecydował się na zakontraktowanie rozgrywającej, która w barwach E.Leclerc Radomki Radom pozostanie do końca sezonu. Wybór padł na Katarzynę Olczyk, wychowankę zespołu siatkarskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego, która w tym sezonie reprezentowała barwy Wisły Warszawa.

 

Cieszymy się, że Kasia dołącza do Radomki i wspomoże na boisku Paulinę Zaborowską. Katarzyna Olczyk to doświadczona siatkarka, mająca na swoim koncie występy w czołowych klubach w Polsce. W sytuacji kiedy jedna z naszych rozgrywających doznała kontuzji, musieliśmy działać szybko, aby wspomóc tą pozycję. Liczymy, że Kasia wraz z Pauliną doskonale poradzą sobie w końcówce tego sezonu – stwierdził dyrektor Radomki Łukasz Kruk.

 

Katarzyna Olczyk jest już w Radomiu i rozpoczęła treningi z drużyną. Najprawdopodobniej zobaczymy ją już w sobotnim meczu z DPD Legionovią.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ LSK

RM, radomka.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie