Reakcja Lewandowskiego na siebie sprzed 12 lat. Piłkarz Bayernu wybuchł śmiechem

Piłka nożna

W trakcie niedzielnej gali tygodnika "Piłka Nożna" Robert Lewandowski obejrzał swój występ z gali z 2008 roku, gdy jako zawodnik Lecha Poznań odbierał nagrodę dla "Piłkarza Roku" w Polsce i dziękował swoim ówczesnym trenerom - Leo Beenhakkerowi oraz Franciszkowi Smudzie. - To było chyba moje pierwsze przemówienie w życiu na gali. Może wiele ich nie miałem, ale pierwszą nagrodę zawsze się pamięta. Było to dla mnie wielkie wyróżnienie - nie ukrywa Robert Lewandowski.

- Wiem, że to dopiero mój początek, dlatego chciałbym zadedykować tę nagrodę mojej rodzinie i bliskim osobom, a także mojemu świętej pamięci ojcu. Mam nadzieję, że czuwa nade mną. Wierzę, że tak jest. Chciałbym również podziękować trenerom - Franciszkowi Smudzie oraz Leo Beenhakkerowi za to, że dali mi szansę - mówił w 2008 roku Robert Lewandowski.

 

- Wiele jeszcze przede mną, bo tak naprawdę dopiero zaczynam i wchodzę w tę dorosłą piłkę nożną. Nie ma czym się podniecać. To dopiero początek - dodał.

 

Oglądając nagranie ze swojego wystąpienia sprzed lat Robert Lewandowski wybuchł śmiechem.

 

- To było chyba moje pierwsze przemówienie w życiu na gali. Może wiele ich nie miałem, ale pierwszą nagrodę zawsze się pamięta. Było to dla mnie wielkie wyróżnienie. Dopiero pół roku grałem w Lechu Poznań. Fajnie, że już wtedy członkowie Kapituły dostrzegali we mnie to coś - przyznał.

 

Nagranie sprzed lat podsumował również Bożydar Iwanow, który zarówno wtedy, jak i tym razem prowadził z nim rozmowę.

 

- Już wtedy zauważyłem, że jesteś osobą skromną i normalną. Mimo, że jesteś jednym z najlepszych napastników na świecie, to cały czas jesteś sobą. Normalnym Robertem Lewandowskim, z którym można normalnie porozmawiać. "Sodówka" cały czas ci nie grozi. Chyba już jest na to za późno - podsumował Bożydar Iwanow.

 

- Obaj trzymacie się bardzo dobrze - skwitował całą rozmowę Artur Wichniarek.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze