Siatkarz VERVY po wypadku samochodowym odpocznie od gry

Siatkówka
Siatkarz VERVY po wypadku samochodowym odpocznie od gry
fot. Cyfrasport

W środowym wyjazdowym meczu fazy grupowej CEV Ligi Mistrzów przeciwko Sir Sicoma Monini Perugia w składzie VERVY Warszawa ORLEN Paliwa zabraknie Piotra Nowakowskiego. Doświadczony środkowy został w Polsce i dochodzi do siebie po kolizji drogowej.

W sobotę 15 lutego, po powrocie z meczu w Radomiu, mistrz świata na jednej z ulic warszawskiego Ursynowa miał stłuczkę. Na szczęście wyszedł z niej bez szwanku.

 

– Pitowi nic się nie stało. Przeszedł szczegółowe badania i może wracać do treningów – odetchnął z ulgą Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Trener Andrea Anastasi, na wszelki wypadek, nie zabrał go jednak do Perugii. W sobotę 22 lutego w meczu przeciwko PGE Skrze Bełchatów Piotrek powinien już jednak być gotowy do gry – ocenił.

 

– Choć uderzenie było naprawdę silne, a auto zostało mocno uszkodzone, Piotr wysiadł z niego bez zadrapania – dodał Gacek. – Taka sytuacja może przytrafić się każdemu z nas. Uważajmy za kierownicą, bo nawet jeżeli jeździmy zgodnie z przepisami, może nas spotkać przykra drogowa niespodzianka – zaapelował.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze