Lebedyński jak Lewandowski. Cudowna piętka w Głogowie (WIDEO)

Mikołaj Lebedyński w pierwszej połowie spotkania z GKS-em Tychy popisał się fantastycznym strzałem piętą, który do przerwy dał Chrobremu Głogów prowadzenie 2:0. Napastnik gospodarzy zachował się w polu karnym niczym Robert Lewandowski, który w swojej karierze strzelił już kilka podobnych goli.

Lebedyński od początku spotkania z GKS-em Tychy imponował dużą aktywnością pod polem karnym rywala. Napastnik głogowskiego klubu trafił nawet do siatki, ale przy strzale faulował Marcina Kowalczyka. W 37. minucie już w prawidłowy sposób trafił jednak do siatki i dał prowadzenie gospodarzom.

Nie pierwsza, a druga bramka zdobyta pięć minut później, była jednak majstersztykiem w wykonaniu Lebedyńskiego. Zawodnik z przeszłością w Eredivisie dostał precyzyjne podanie od Michała Ilkowa-Gołąba i efektowną piętką pokonał Konrada Jałochę. Goście z Tychów reklamowali jeszcze spalonego u sędziów, ale nic nie wskórali i Chrobry do przerwy prowadził 2:0.

Piękny gol w załączonym materiale wideo.