Legia wystosowała apel wraz z Warszawą. „Zostań w domu i trenuj”

Piłka nożna
Legia wystosowała apel wraz z Warszawą. „Zostań w domu i trenuj”
fot. CyfraSport
Legia Warszawa prosi kibiców o pozostanie w domach i trening we własnym zakresie.

Legia Warszawa i miasto stołeczne Warszawa postanowiły zachęcić mieszkańców stolicy do aktywności fizycznej i spędzania czasu w domu. W okresie epidemii koronawirusa zawodnicy i trenerzy wicemistrzów Polski zaprezentują, jak w domowych warunkach przeprowadzić trening.

Od kilkunastu dni polski rząd zachęca Polaków, aby z powodu epidemii koronawirusa pozostali w domach. Do akcji postanowiła włączyć się Legia Warszawa oraz stołeczny ratusz, które zachęcają warszawiaków do aktywności fizycznej i kreatywnego spędzania czasu w swoich czterech kątach. Zawodnicy i sztab trenerski wicemistrzów Polski będą prezentować w Internecie, jak w domowych warunkach można przeprowadzić trening - także dla najmłodszych, bo swoje nagrania wideo mają publikować również szkoleniowcy Legia Soccer Schools.

 

Zobacz: Hiszpański klub odmówił testów na koronawirusa


.„Piłkarski, funkcjonalny, z bliskimi, dla przyjemności – każdy, który pozwala zachować sprawność i buduje kondycję fizyczną” – czytamy w komunikacie.

 


Legia, a także miasto Warszawa i "Aktywna Warszawa", zachęcają mieszkańców nie tylko do ćwiczeń, ale także do dzielenia się w social mediach swoimi pomysłami. Powstał już nawet specjalny hashtag #zostanwdomuAKTYWNIE. Do akcji włączyli się m.in. hiszpański napastnik Legii Jose Kante, który w zabawny sposób zaprezentował kilka pomysłów na spędzanie swojego wolnego czasu, a także inne gwiazdy: Portugalczyk Andre Martins i Litwin Arvydas Novikovas.

 

 

  


Legia Warszawa jest obecnie liderem PKO BP Ekstraklasy.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze