Amerykańska gwiazda zagra w Bełchatowie? PGE Skra szykuje hitowy transfer

Siatkówka
Amerykańska gwiazda zagra w Bełchatowie? PGE Skra szykuje hitowy transfer
fot. PAP
Taylor Sander zagra w Bełchatowie? PGE Skra szykuje hitowy transfer Amerykanina

Ten rok był prawdziwą karuzelą dla Taylora Sandera. Amerykanin miał przenieść się do Moskwy, jednak z gry na wiele miesięcy wykluczyła go poważna kontuzja. Motywacją do powrotu były igrzyska olimpijskie, ale te prawdopodobnie... się nie odbędą. Czy ten rollercoaster zakończy się w Bełchatowie?

Siatkarz PGE Skry, Mariusz Wlazły przyznał w programie #7strefa, że po tym sezonie rozstanie się z klubem, w którym spędził 17 lat. Atakujący prawdopodobnie zagra w innym polskim klubie.

 

Jak zespół z Bełchatowa zamierza wypełnić tę lukę? Do zespołu Michała Mieszko Gogola może trafić amerykańska gwiazda, która marzy o powrocie do formy po długiej kontuzji. Przez lata 27-latek uchodził przecież za jednego z najlepszych przyjmujących świata.

 

Zobacz: Kurek w trójce zawodników, którzy tego lata opuszczą Monzę

 

W ostatnich miesiącach media łączyły go z Sir Safety Perugia i Modena Volley, jednak według ivolleymagazine.it siatkarz jest najbliżej przenosin właśnie do Polski! Miał zawrzeć porozumienie z zespołem z Bełchatowa już w zeszłym tygodniu.

 

Reprezentant USA trafił w zeszłym roku do Dynama Moskwa, jednak nie miał okazji pojawić się na parkiecie przez uraz barku. Zmuszony był przejść operację, a jego klubowa przyszłość stanęła pod znakiem zapytania.

 

Zobacz: Prezes klubu Heynena i Leona chce dokończenia ligi

 

Ostatnio amerykańskie media informowały o jego powrocie do treningów w kontekście przygotowań olimpijskich, jednak wiele wskazuje na to, że najważniejsza sportowa impreza tego roku nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze