Błachowicz skomentował aresztowanie Jonesa. "Znajdź lepszą kryjówkę..."

Sporty walki
Błachowicz skomentował aresztowanie Jonesa. "Znajdź lepszą kryjówkę..."
fot. Polsat Sport
Czy Jan Błachowicz będzie kolejnym rywalem Jona Jonesa?

Jak informują amerykańskie media, Jon Jones (26-1, 1 NC, 10 KO, 6 SUB) został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie broni. Sytuację za pośrednictwem Twittera skomentował Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB). - Znajdź lepszy sposób niż więzienie, by się przede mną ukryć - napisał Polak.

Jonesa zatrzymano w Albuquerque. Policjanci zastali go w samochodzie w stanie upojenia alkoholowego. Dodatkowo znaleziono przy nim broń. Amerykanin trafił do aresztu, ale jak donoszą media - dosyć szybko został z niego zwolniony.

ZOBACZ TEŻ: Jones ponownie aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem gwiazdy UFC

 

Sytuację błyskawicznie postanowił skomentować Błachowicz, który może być przyszłym rywalem Jonesa w pojedynku o mistrzowski pas.

 

- No proszę Cię, Jon. Musisz znaleźć lepszy sposób na ukrycie się przede mną niż więzienie - napisał trenujący w Warszawie zawodnik.

"Bones" jest mistrzem kategorii półciężkiej i skrupulatnie odprawia z kwitkiem wszystkich pretendentów do pasa. Ostatnio pokonał Thiago Santosa oraz Dominicka Reyesa. Wiele osób twierdzi, że Błachowicz będzie kolejny przeciwnikiem Amerykanina.

 

Polak ma za sobą serię trzech wygranych z rzędu. Odprawił kolejno Luke'a Rockholda, Ronaldo Souzę oraz Corey'a Andersona. Po walce z tym ostatnim sam Jones przyznał, że Błachowicz zasłużył na pojedynek z nim.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie