Żona Zielińskiego przerażona sytuacją we Włoszech. "Ludzie kradną jedzenie"

Piłka nożna
Żona Zielińskiego przerażona sytuacją we Włoszech. "Ludzie kradną jedzenie"
fot. Cyfrasport
Żona Zielińskiego przerażona sytuacją we Włoszech. "Ludzie kradną jedzenie"

Sytuacja we Włoszech z powodu panującej pandemii koronawirusa jest bardzo trudna. Liczba osób zakażonych śmiertelnym wirusem oraz ilość zgonów jest przerażająca. Żona reprezentanta Polski grającego w SSC Napoli Piotra Zielińskiego - Laura za pośrednictwem Instagrama, zdradziła, że sceny, które można dostrzec w Italii są szokujące.

W zachodniej Europie epidemia koronawirusa wywołał olbrzymie spustoszenie. Szczególnie trudna sytuacja jest we Włoszech. Pandemia już odbiła się na gospodarce kraju, co wiąże się z problemami finansowymi Włochów. Wielu mieszkańców po prostu nie ma z czego żyć. Żona pomocnika SSC Napoli poinformowała, że na południu kraju jest coraz więcej kradzieży w sklepach spożywczych.

 

Zobacz: Wielka wymiana z udziałem Milika? Napastnik za napastnika!

 

- We Włoszech sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Ludziom, którzy pracowali bez umów, brakuje pieniędzy i od kilku dni na południu Włoch zaczęli kraść jedzenie, wychodząc z supermarketów i oznajmiając, że nie stać ich, by zapłacić. Dziś w kilku miejscowościach przy supermarketach ustawiono wojsko, które ma zapobiegać takim sytuacjom – czytamy we wpisie Laury Zielińskiej na Instagramie.

 

W ciągu ostatniej doby we Włoszech zmarło 889 osób zakażonych koronawirusem. Łącznie w kraju zanotowano dotąd ponad 10 tysięcy zgonów z powodu epidemii, czyli najwięcej na świecie.

 

Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem we Włoszech to już ponad 92 tysiące. Najwięcej zgonów w ciągu jednej doby zarejestrowano dotąd w piątek - 919 osób. Włochy są obecnie na drugim miejscu na świecie, za USA, pod względem liczby wykrytych przypadków zakażenia.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie