DPD Legionovia przedłużyła kontrakt z filarem zespołu

Siatkówka
DPD Legionovia przedłużyła kontrakt z filarem zespołu
fot. Cyfrasport

Włodarze DPD Legionovii przedłużyli kontrakt z kolejną zawodniczką! Barw klubu nadal będzie bronić Maja Tokarska.

Za wielokrotną reprezentantką Polski dobry sezon w Legionowie. Była jedną z najlepiej blokujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet, plasując się na szóstym miejscu w tej statystyce z 54 punktowymi blokami na koncie. Do historii przejdzie jej wyczyn w meczu z Grot Budowlanymi Łódź, podczas którego w ciągu zaledwie trzech setów blokowała rywalki aż ośmiokrotnie!

 

 

– Bardzo cieszę się że zostaję w DPD Legionovii – powiedziała Maja Tokarska. – Dobrze się tutaj czuję, a w dodatku w tym sezonie byłyśmy w czołówce tabeli. Cele klubu na następny sezon są ponownie wysokie, co jest bardzo ekscytującą perspektywą. Atmosfera stworzona przez trenera sprzyja ciężkiej pracy, a do tego w Legionowie na meczach jest jakoś tak radośniej, oczywiście dzięki wspaniałym kibicom - dodała.

 

ZOBACZ: Muzaj odrzuci oferty rosyjskich potęg? Jest kuszony przez klub PlusLigi

 

– To sama przyjemność pracować z taką zawodniczką, jak Maja – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Obok wysokich umiejętności siatkarskich wnosi do ekipy ogromny ładunek profesjonalizmu, a przy tym to fantastyczna dziewczyna, której nie może zabraknąć w naszym zespole.

 

DPD Legionovia nieoczekiwanie zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce w LSK. Wyprzedziła takie marki, jak Grot Budowlani Łódź.

CM, dpd.legionovia.pl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze