Grejman chciała pobić Kurka! Siatkarz oberwał skarpetą

Siatkówka
Grejman chciała pobić Kurka! Siatkarz oberwał skarpetą
fot. PAP

Bartosz Kurek i jego narzeczona Anna Grejman przebywają obecnie w Monzy. Spędzają ten czas w mieszkaniu, nie zapominając jednak o aktywności fizycznej. Wzięli również udział w zabawie #kapitalnewyzwanie.

W zabawie #kapitalnewyzwanie siatkarze i siatkarki zachęcają kibiców do pozostania w domach, ale również do zachowania aktywności fizycznej w czasie kwarantanny. Wzięli w niej już udział m.in. Michał Kubiak, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Maciej Muzaj, Agnieszka Kąkolewska, Malwina Smarzek-Godek, Joanna Wołosz, Marlena Kowalewska, Martyna Łukasik i Natalia Mędrzyk...

 

Siatkarka reprezentacji Polski spędza Wielkanoc na kwarantannie w Bieszczadach

 

Jakub Kochanowski, który zaprezentował przysiady na jednej nodze, wyznaczył do kolejnego zadania Bartosza Kurka. MVP ostatnich mistrzostw świata pokazał... serwowanie zwiniętymi skarpetkami do miski.

 

 

Po wykonaniu tego zadania rzucił wyzwanie swej narzeczonej. Anna Grejman postanowiła pobić jego wyczyn, ale cała zabawa nie skończyła się dla Kurka pomyślnie, gdyż oberwał skarpetką. "Mówiąc 'zamierzam Cię pobić' nie miałam dosłownie tego na myśli – napisała Grejman na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówiąc „zamierzam Cię pobić” nie miałam dosłownie tego na myśli 💔 @bartkurek88 przepraszam, nie umiem w siatkówkę🤭

A post shared by Anna Grejman (@grejmanka) on

 

Zabawa #kapitalnewyzwanie trwa w najlepsze, miejmy więc nadzieję, że będziemy jeszcze świadkami wielu kreatywnych pomysłów i interesujących ćwiczeń w wykonaniu naszych siatkarek i siatkarzy.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie