BKS Visła Bydgoszcz ogłosiła nazwisko trenera na następny sezon

Siatkówka
BKS Visła Bydgoszcz ogłosiła nazwisko trenera na następny sezon
fot. PAP
Marcin Ogonowski był przed laty asystentem Andrzeja Kowala w Asseco Resovii.

Klub BKS Visła Bydgoszcz poinformował, że w przyszłym sezonie drużynę poprowadzi trener Marcin Ogonowski. Siatkarze z Bydgoszczy zajęli ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi w sezonie 2019/20 i w kolejnym zagrają w 1. lidze.

Obecne okoliczności pandemii koronawirusa mocno spowolniły prace nad budową bydgoskiego zespołu, który następny sezon na zagrać na zapleczu PlusLigi. Mimo tego klub rozpoczął kompletowanie zespołu od podpisania umowy z trenerem.

 

BKS Visła Bydgoszcz znów chce zagrać w PlusLidze!

 

Marcin Ogonowski przez wiele lat był związany z Asseco Resovią, gdzie jako drugi trener sięgnął trzykrotnie po mistrzostwo Polski. Z BKS Visłą współpracuje od zeszłego roku. Początkowo był asystentem Przemysława Michalczyka, a w lutym zastąpił go na stanowisku pierwszego trenera. Pokazał fachowość i zaangażowanie, dzięki czemu zyskał bardzo duże zaufanie zawodników i zarządu klubu, który powierzył mu misję powrotu na parkiety ekstraklasy.

 

 

– Bydgoszcz jest fajnym miastem do życia i jest tu bardzo dobry klimat dla siatkówki, dlatego chętnie przyjąłem propozycję poprowadzenia drużyny siatkarzy. Nasz główny cel sportowy na nadchodzący sezon jest ambitny i dokładnie określony. Z nastawieniem walki o awans do PlusLigi będziemy budować naszą drużynę – powiedział trener Ogonowski po podpisaniu nowego kontraktu.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie