Cafe Futbol: Majówka bez finału Pucharu Polski

Piłka nożna
Cafe Futbol: Majówka bez finału Pucharu Polski
fot. Polsat Sport

Od kilku lat majówka sympatykom piłki nożnej kojarzy się z finałem Pucharu Polski. W tym sezonie jest jednak inaczej, gdyż pandemia koronawirusa zamroziła rozgrywki praktycznie na całym świecie. Wydaje się jednak, że już pod koniec maja piłkarze wrócą na stadiony. Te i wiele innych tematów poruszą w niedziele goście Bożydara Iwanowa. Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Weekend majowy, stadion PGE Narodowy i finał Pucharu Polski - tak było przez ostatnie lata. Trwająca pandemia spowodowała niestety zawieszenie rozrywek. Już od ponad sześciu tygodni kibice nie mogą ekscytować się zmaganiami na boiskach. W ostatnich tygodniach pojawiły się jednak optymistyczne wiadomości. Pod koniec maja piłkarze mają wrócić na murawę.

 

Liverpool liderem nie tylko w tabeli! Przoduje również w pomocy ludziom

 

To właśnie zmagania w Pucharze Polski będą pierwszymi, które zostaną odwieszone. Polska wznowi rozgrywki jako jedno z pierwszych państw w Europie. Więcej szczegółów związanych z odmrażaniem sezonu zdradzili w materiale Szymona Zaworskiego Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, Łukasz Wachowski, a także Marcin Animucki (prezes zarządu Ekstraklasy S.A.) oraz Marcin Janicki (prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej). Wydaje się, że najszybciej do grania wrócą Niemcy. W minionym tygodniu zakończenie lig ogłosiły Francja oraz Holandia. Powoli zaczyna się również klarować sytuacja w innych państwach.

 

Podolski: Nic się nie zmienia. Chcę zagrać w Górniku

 

Gośćmi Bożydara Iwanowa w niedzielnym programie będzie Dariusz Kubicki i Sebastian Krzepota. Pierwszy w przeszłości występował w takich klubach jak Legia Warszawa, Aston Villa, Sunderland czy Wolverhampton. Jako trener prowadził m.in. Legię, Wisłę Płock i Znicz Pruszków. Drugi gość jest trenerem przygotowania fizycznego. Pracował z reprezentacją Polski U-20 przed mistrzostwami świata. Tradycyjnie w studiu zobaczymy Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego oraz połączymy się m.in. z Arturem Wichniarkiem.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze