Dobre wieści w Płocku. Dyrektor sportowy zostaje

Piłka nożna
Dobre wieści w Płocku. Dyrektor sportowy zostaje
fot. Wisła Płock
Marek Jóźwiak zostaje w Wiśle Płock.

Dyrektor sportowy Wisły Płock Marek Jóźwiak przedłużył o rok wygasający w czerwcu kontrakt. To dobra wiadomość dla klubu z naftowego miasta.

Dobra wiadomość dla kibiców klubu z naftowego miasta! Dyrektor sportowy Wisły Płock Marek Jóźwiak przedłużył o rok wygasający w czerwcu kontrakt - poinformował klub. „Na stanowisku dyrektora pozostanie co najmniej do końca następnego sezonu” - informuje Wisła.
 
„U nas Marek musiał na początku przyzwyczaić się do innych realiów, że przyjdzie mu pracować w klubie miejskim o ograniczonych możliwościach. Myślę jednak, że obecny dyrektor bardzo szybko to zrozumiał. Nasza współpraca z każdym tygodniem i miesiącem wyglądała coraz lepiej. Do tego stopnia, że postanowiliśmy zaproponować Markowi przedłużenie umowy na kolejny sezon” - powiedział prezes Jacek Kruszewski.
 
Jóźwiak to były dyrektor sportowy Legii Warszawa i Lechii Gdańsk, pracujący w Płocku od maja 2019 roku. Jako piłkarz występował m.in. Legia Warszawa, EA Guingamp i Shenyang Jinde. W reprezentacji Polski rozegrał 14 spotkań.
 
Wisła w tabeli PKO BP Ekstraklasy zajmuje obecnie dziesiąte miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie