Piszczek ma już plan. Za rok III liga?

Piłka nożna
Piszczek ma już plan. Za rok III liga?
fot. Cyfrasport
Kilka dni temu Borussia Dortmund poinformowała oficjalnie, że Łukasz Piszczek pozostanie piłkarzem BVB do końca przyszłego sezonu.

Kilka dni temu Borussia Dortmund poinformowała oficjalnie, że Łukasz Piszczek pozostanie piłkarzem BVB do końca przyszłego sezonu. Okazuje się, że były reprezentant Polski ma już plan na dalszą część kariery.

W ubiegłym roku Piszczek poinformował media, że wbrew wcześniejszym stwierdzeniom, że z końcem sezonu 2019/20 chciałby pożegnać się z futbolem, czuje się jeszcze na siłach, aby pograć w piłkę. Były już reprezentant Polski jasno zadeklarował, że jest gotów rozmawiać o przedłużeniu kontraktu z Borussią Dortmund, w której występuje od 2010 roku. W tym sezonie Polak jest podstawowym defensorem niemieckiego klubu (łącznie rozegrał aż 30 spotkań) i w końcu wywalczył upragniony kontrakt. Kilka dni temu Borussia poinformowała oficjalnie, że Piszczek pozostanie piłkarzem BVB do końca przyszłego sezonu.
 
 
Okazuje się, że doświadczony piłkarz ma już plan na dalszą część kariery. "Zakładam, że w czerwcu 2021 będę się pakował na powrót do Polski. Mam tu swoje sprawy i plany związane z akademią w Goczałkowicach, z LKS Goczałkowice, w którym chciałbym trochę pograć" - powiedział Piszczek w rozmowie ze Sport.pl.
 
Możliwe więc, że już wkrótce Piszczka zobaczymy na boiskach... III ligi. O tę walczy właśnie LKS, który 20 czerwca ma zmierzyć się w barażach z Szombierkami Bytom. Gdyby Goczałkowice pokonały Szombierki i utrzymały się w III lidze, właśnie na tym poziomie mógłby zadebiutować 34-latek.
seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze