Jeszcze bliżej sportu, czyli powiadomienia push w PolsatSport.pl

Inne
Jeszcze bliżej sportu, czyli powiadomienia push w PolsatSport.pl
fot. PAP
Dzięki powiadomieniom push w portalu PolsatSport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej już nigdy nie przegapisz tego, co ważne w sporcie.

Śledzenie ulubionych rozgrywek oraz monitorowanie bieżących informacji ze świata sportu jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczą dwa kliknięcia i już nic cię nie ominie! Dzięki powiadomieniom push w portalu PolsatSport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej już nigdy nie przegapisz tego, co ważne w sporcie - w tym błyskawicznych informacji na temat występów polskich siatkarzy.

Powiadomienia push to usługa dostępna w portalu PolsatSport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej. Mechanizm działa zarówno na komputerach z systemami operacyjnymi Windows i MacOS, jak i na urządzeniach mobilnych, np. z systemem Android.

 

Zainstaluj aplikację na urządzenia z systemem Android

 

Zainstaluj aplikację na urządzenia iPhone lub iPad


Aby włączyć powiadomienia push w przeglądarce internetowej na komputerze lub urządzeniu mobilnym wystarczy wejść na PolsatSport.pl i kliknąć na ikonę czarnego dzwoneczka, która pojawi się w lewym dolnym rogu ekranu. Następnie należy potwierdzić swój wybór i to wszystko! W aplikacji na urządzenia mobilne chęć korzystania z powiadomień należy zatwierdzić przy pierwszym uruchomieniu lub w dowolnym innym momencie w Ustawieniach apki.


Po aktywacji powiadomień push twoje urządzenie samo poinformuje cię o nowych artykułach oraz materiałach wideo, które pojawią się na PolsatSport.pl. Co niezwykle ważne, nasza strona nie musi być nawet aktywna! Możesz oglądać filmy, słuchać muzyki czy grać w gry, a twoja przeglądarka internetowa da ci znać, gdy wydarzy się coś ważnego! Jesteś w pracy i nie możesz oglądać meczu albo śledzić relacji online? To nic! Dzięki powiadomieniom push i tak poznasz wynik meczu. Nieważne czy jesteś w domu, w pracy, w podróży, czy na świeżym powietrzu. Powiadomienia push działają niezależnie od marki i modelu twojego komputera lub urządzenia mobilnego oraz od jego systemu operacyjnego. Nie musisz już śledzić dziesiątek stron internetowych i portali. Dzięki powiadomieniom push informacje same dotrą do ciebie!

 


Powiadomienia push to także wygoda, bo same w sobie są informacją. Gdy nie masz czasu na lekturę całego artykułu lub wywiadu, dzięki powiadomieniom push dowiesz się tylko tego, co najważniejsze. Powiadomienia push wyświetlają się nad wszystkimi uruchomionymi aplikacjami, dlatego użytkownik może być pewien, że ich nie przeoczy. Dodatkowo w systemach Windows 10 oraz MacOS powiadomienia push trafiają do Centrum Powiadomień, co oznacza że zawsze możesz wrócić do tego, co cię zainteresowało.


Powiadomienia push są też niezwykle bezpieczne. Chcąc z nich korzystać nie musisz się nigdzie rejestrować, podawać jakichkolwiek swoich danych ani udostępniać swojej lokalizacji.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie