#VolleyWrocław zatrzymał kolejną podstawową siatkarkę

Siatkówka
#VolleyWrocław zatrzymał kolejną podstawową siatkarkę
fot. Materiały prasowe
Libero Karolina Panacewicz przedłużyła umowę z #VolleyWrocław

Libero #VolleyWrocław, Karolina Pancewicz, przedłużyła umowę z klubem i będzie w nim grać przez kolejny sezon. 21-letnia siatkarka jest kolejną zawodniczką wrocławskiej drużyny, która zdecydowała się zostać w dolnośląskiej ekipie. Wcześniej kontrakty przedłużyły przyjmująca Natalia Murek oraz środkowa Aleksandra Gancarz. Pewnym punktem będzie też jej trener, Wojciech Kurczyński, który drugi sezon z rzędu poprowadzi wrocławianki jako pierwszy szkoleniowiec.

Dla Pancewicz sezon 2020/2021 będzie jej trzecim w Lidze Siatkówki Kobiet (od czerwca TAURON Liga). Jednocześnie kolejnym w klubie #VolleyWrocław, który reprezentuje nieprzerwanie od poziomu kadetki. W tym czasie sięgnęła m.in. po wicemistrzostwo Polski kadetek oraz brąz i wicemistrzostwo Polski juniorek.

„Pancek”, jak nazywają libero koleżanki, w minionym sezonie zagrała w większości meczów, jej główną domeną jest przyjęcie i z tego zadania wywiązywała się bardzo dobrze.
 
- Dużo zawdzięczam biało – zielonym barwom, dlatego postanowiłam, że tutaj będę kontynuować karierę w kolejnym sezonie. Widzę, że mogę się tu rozwijać, bo przede wszystkim to klub rozwija się cały czas. Cieszę się, że zostaje w swoim rodzinnym mieście i mam nadzieję, że zobaczymy się w komplecie w Orbicie – powiedziała Pancewicz.
 
 
- Bardzo mnie cieszy, że w kadrze seniorskiej drużyny jest wrocławianka. Karolina trafiła do nas z mniejszego klubu – MOS Wrocław, a dzięki opiece naszych trenerów zdobyła kilka medali w młodzieżowych rozgrywkach. Teraz przed nią trzeci sezon w seniorskiej drużynie. Liczę na dalszy rozwój naszej libero i kolejne wysokie procenty pozytywnego przyjęcia w meczach TAURON Ligi – tak przedłużenie umowy z Pancewicz skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.
Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze