Sporty walki na żywo wracają! Oglądaj ważenie przed galą Babilon MMA 13 od 16:00

Sporty walki
Sporty walki na żywo wracają! Oglądaj ważenie przed galą Babilon MMA 13 od 16:00
fot. Babilon MMA
Transmisja gali Babilon MMA 13 w piątek od godziny 20:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Po piłce nożnej przyszedł czas na sporty walki. W piątek odbędzie się gala Babilon MMA 13, która będzie pierwszym tego typu wydarzeniem po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zanim jednak zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności, czas na oficjalne ważenie. Transmisja ceremonii w czwartek od godziny 16:00 na Polsatsport.pl.

- Po trzymiesięcznej przerwie znów mam wielką chęć zobaczyć pojedynki prawdziwych wojowników na wysokim poziomie. Jestem pewny, że zawodnicy, których wybraliśmy na piątkową galę, pokażą swój kunszt. To ważny dzień dla polskiego sportu, bowiem wraca nie tylko ligowa piłka nożna, ale i walki w MMA, a już wkrótce także boks. Jesteśmy pierwsi w kraju, a być może w całej Europie – stwierdził organizator piątkowej imprezy Tomasz Babiloński.

 

Kogo zobaczymy w piątek w klatce? W walce wieczoru zmierzą się Łukasz Brzeski (7-1) i Michał Piwowarski (3-1). Dla zawodnika z Krakowa będzie to kolejny występ na gali Babilon MMA. Wcześniej pokonał Michała Orkowskiego i Ednaldo Oliveirę. Remisem natomiast zakończyło się jego starcie z piekielnie doświadczonym Michałem Kitą. Waga ciężka, więc... będzie ciekawie!

 

Podczas Babilon MMA 13 zobaczymy też między innymi Sylwestra Millera (8-3). Umiejętności tego zawodnika widzowie Polsatu Sport mieli już okazje obserwować podczas gali Armia Fight Night. Jego rywalem będzie napędzony serią trzech kolejnych zwycięstw Piotr Kamiński (5-3).

 

Również trzy wygrane z rzędu ma na swoim koncie Sebastian Rajewski (7-5). Dysponujący świetną stójką zawodnik Czerwonego Smoka w piątek postara się pokonać Mariusza Mazura (5-1), który wraca do zawodowych startów po dwuletniej przerwie.

 

Karta walk gali Babilon MMA 13:

 

Łukasz Brzeski (7-1-1) vs Michał Piwowarski (3-1)
Patryk Rogóż (9-4-1NC) vs Piotr Kalenik (7-4)
Sylwester Miller (8-3) vs Piotr Kamiński (5-3)
Patryk Kaczmarczyk (2-0) vs Krystian Krawczyk (4-2)
Mariusz Mazur (5-1) vs Sebastian Rajewski (7-5)
Piotr Kacprzak (2-2) vs Michał Folc (4-2)

 

Transmisja ceremonii ważenia przed galą Babilon MMA 13 w czwartek od godziny 16:00 na Polsatsport.pl. Z kolei transmisja gali w piątek od godziny 20:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze