II Liga: Widzew Łódź - Skra Częstochowa. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Lider II Ligi Widzew Łódź w pierwszej kolejce po restarcie rozgrywek zmierzy się u siebie ze Skrą Częstochowa. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, co będzie sytuacją bez precedensu na nowym stadionie Widzewa. Relacja i wynik na żywo z meczu Widzew Łódź - Skra Częstochowa od 19:10.

Drużyny grające w II Lidze zdążyły rozegrać na wiosnę po dwa mecze, zanim rozgrywki zostały przerwane ze względu na koronawirusa. Widzew zdołał w tym czasie odnieść niezwykle ważne zwycięstwo w bezpośrednim boju o miejsce premiowane awansem. Triumf nad Górnikiem Łęczna dał łodzianom pięć punktów przewagi nad drugimi w tabeli "Górnikami".

 

W środowy wieczór do Łodzi zawita Skra Częstochowa, która przed wznowieniem rozgrywek zajmuje 15. lokatę w tabeli. Częstochowianie tylko raz zanotowali komplet punktów w wyjazdowym meczu w tym sezonie, co nie napawa optymizmem przed starciem z liderem. Widzewiacy nie będą jednak mieli tym razem wsparcia kibiców. To pierwszy raz w historii nowego obiektu, kiedy będą musieli wystąpić przy pustych trybunach.

 

- Jest to niespotykana sytuacja na stadionie Widzewa. Mecz będzie rozgrywany w niecodziennych okolicznościach, ale uważam, że mimo wszystko dobrze sobie poradzimy. Chociaż bardzo żałuję, że nie będzie z nami kibiców - mówi pomocnik gospodarzy Konrad Gutowski.

 

Widzew będzie musiał sobie radzić bez zawieszonego za nadmiar kartek Mateusza Możdżenia. Do składu ma jednak wrócić Daniel Mąka, który wróci do protokołu meczowego po raz pierwszy od rundy jesiennej.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Widzew Łódź - Skra Częstochowa od 19:10.

 

WYNIKI I TABELA II LIGI

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie