Rozgrywająca wraca do #VolleyWrocław

Siatkówka
Rozgrywająca wraca do #VolleyWrocław
Fot. Cyfrasport
Weronika Wołodko nową rozgrywającą #VolleyWrocław.

#VolleyWrocław jest w trakcie kompletowania zespołu na przyszły sezon. Do składu dołącza Weronika Wołodko – siatkarka, dla której gra w biało – zielonych barwach będzie powrotem do Wrocławia po rocznej przerwie. Wołodko jest pierwszą ogłoszoną rozgrywającą w zespole na sezon 2020/2021.

Weronika Wołodko dobrze zna realia wrocławskie. W klubie ze stolicy Dolnego Śląska występowała już w latach 2017-2019. Przychodząc do klubu, rozgrywająca miała zaledwie 18 lat i doświadczenie drugoligowe. Mimo to, w swoim debiutanckim sezonie w ekstraklasie kobiet zdobyła statuetkę MVP meczu – konkretnie w spotkaniu z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Teraz Wołodko wraca do realiów ekstraklasowych z dużo większym doświadczeniem, ale i oczekiwaniami. Rozgrywająca ostatni sezon spędziła w klubie UNI Opole, z którym zajęła drugie miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet. Razem z ekipą odniosła wtedy aż 19 zwycięstw w 24 spotkaniach.

 

Zobacz też: Nowa przyjmująca #VolleyWrocław

 

- Bardzo się cieszę, że będę miała przyjemność ponownie reprezentować barwy #VolleyWrocław. Wracając myślami do poprzednich sezonów o wrocławskim klubie towarzyszyły mi bardzo pozytywne wspomnienia, dlatego też gdy tylko pojawiła się możliwość powrotu, nie zastanawiałam się zbyt długo. Wiem, że klub zapewni nam odpowiednie warunki do rozwoju zarówno indywidualnego, jak i zespołowego. Jestem przekonana, że uda nam się zbudować zgraną grupę i razem będziemy walczyć o wysokie cele – powiedziała Wołodko.

NP, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie