Nowa rozgrywająca Developresu SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Nowa rozgrywająca Developresu SkyRes Rzeszów
fot. Cyfrasport
Marta Krajewska została nową rozgrywającą Developresu SkyRes Rzeszów.

Marta Krajewska została nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. 22-letnia rozgrywająca ma zastąpić w zespole Natalię Valentin-Anderson. W sezonie 2020/2021 TAURON Ligi będzie występować z numerem 5.

Dla Krajewskiej będzie to trzeci sezon na najwyższym seniorskim szczeblu rozgrywkowym. Wcześniej reprezentowała barwy BKS Bielsko Biała. W pierwszym roku była zmienniczką Julii Nowickiej, w kolejnym wspierała Pavlę Smidovą. Po zajściu czeszki w ciążę zawodniczka dostała szansę gry w wyjściowym składzie.

 

 

W Developresie 22-latka zastąpi Natalię Valentin-Anderson. - Na pewno nie będzie jej łatwo zastąpić u nas Natalii, która grała super. Na papierze nie jest tak dobra, ale jest dużo młodsza i będzie dużo pracować. Ma fajne ręce i duży potencjał. Mam nadzieję, że zobaczymy jej najlepszy sezon w karierze. Na pewno będzie rywalizacja z Anią Kaczmar i będzie bardzo ciekawie - powiedział trener Stephane Antiga cytowany przez portal Nowiny24.pl.

 

Czas na zmiany! Środkowa odeszła z klubu po sześciu latach

 

Developres SkyRes w nadchodzącym sezonie ma zamiar odmłodzić skład. Wcześniej klub pozyskał m.in. Aleksandrę Rasińską i Annę Stencel. Potwierdzone zostało również pozostanie w drużynie innej rozgrywającej Anny Kaczmar, a także Jeleny Blagojević, Aleksandry Krzos, Darii Przybyły, Gabrieli Polańskiej i Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej.

 

- Na każdej pozycji w tym roku będzie rywalizacja, może nawet większa niż ostatnio. Choć wiem już, kogo będziemy mieć w zespole, to nie umiem powiedzieć, kto będzie grał w podstawowym składzie, a kto będzie rezerwowym - skomentował Antiga.

 

Krajewska jest wychowanką Sparty Warszawa. Reprezentowała także barwy SMS Sosnowiec, MOS Wola Warszawa, a także Jokera Mekro Świecie.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie