Co się działo za kulisami gali FEN 28? (WIDEO)

Sporty walki
Co się działo za kulisami gali FEN 28? (WIDEO)
Fot. Facebook.com/fightexclusivenight
Co się działo za kulisami gali FEN 28?

Gala FEN 28 obfitowała w wiele ciekawych pojedynków. Nie brakowało emocji i MMA na wysokim poziomie. Co działo się za jej kulisami? Zobaczcie!

Za nami gala FEN 28. W walce wieczoru Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) pokonał przez TKO Fabiano Silvę (30-13-1, 11 KO, 12 SUB). Stawką tego pojedynku był pas kategorii lekkiej, który obronił Polak. Wcześniej Krystian Pudzianowski (1-1, 1 KO) został pokonany przez Piotra Szeligę (1-0, 1 KO). Nokauty rywalom zafundowali Oli Thompson i Michał Kita. Na gali nie brakowało emocji i MMA na najwyższym poziomie.

 

Pudzianowski rozbity przez Szeligę! Niespodziewane zakończenie (WIDEO)

 

„Nie miałem czasu, żeby się do tej walki przygotować. Miałem jakieś dwa tygodnie, z tego dużo czasu straciłem na różne inne rzeczy, na przykład nagrywki, ale wierzę w siebie. A wiara przenosi góry” – powiedział przed swoją walką Piotr Szeliga, jeden z bohaterów gali.

 

Postanowiliśmy zajrzeć za kulisy realizowanej w systemie PPV gali. Podejrzeliśmy m.in. widowiskową ceremonię otwarcia, na której nie zabrakło efektów specjalnych - między innymi motywów z popularnego serialu Netflixa "Dom z Papieru". Mogliśmy także zobaczyć, jak zawodnicy przygotowywali się do walk i rozgrzewali… na świeżym powietrzu. Zajrzeliśmy również do szatni przed – i po ich pojedynkach. 

 

 

Premiera telewizyjna gali FEN 28 od 22:30 w Polsacie Sport.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie