GKS Katowice - Górnik Polkowice. Relacja i wynik na żywo

GKS Katowice zagra z Górnikiem Polkowice w 29. kolejce II Ligi. Katowiczanie chcą powrócić na jedno z dwóch miejsc premiowanych bezpośrednim awansem, ale na ich drodze staje Górnik, który w ostatnich trzech meczach strzelił 11 goli. Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Katowice - Górnik Polkowice od 18:00.

GieKSa przegrała w ostatniej kolejce II Ligi z drugą drużyną Lecha Poznań 2:3. Bramka na wagę porażki padła w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Przy jednoczesnym zwycięstwie Górnika Łęczna, utrata punktów oznaczała spadek na trzecią lokatę w tabeli, która daje "tylko" możliwość gry w barażach.

Szansę na miejsce barażowe ma wciąż Górnik Polkowice, który wygrał ostatnie trzy mecze. Polkowiczanie ograli Pogoń Siedlce, Elanę Toruń i Widzew Łódź. Łącznie strzelili w tych spotkaniach 11 goli. Z Widzewem zaliczyli niesamowitą pierwszą połowę, po której prowadzili 4:2, a ostatecznie wygrali 4:3. Cały czas muszą jednak patrzeć za siebie, bo mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Katowice - Górnik Polkowice od 18:00.