KSW 53: Jak partnerka Wrzoska przeżywała jego walkę? "Nawet nie próbujcie z nią rozmawiać" (WIDEO)

Sporty walki
KSW 53: Jak partnerka Wrzoska przeżywała jego walkę? "Nawet nie próbujcie z nią rozmawiać" (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Marcin Wrzosek w co main evencie gali KSW 53 zmierzył się z Borysem Mańkowskim. Na trybunach zasiadła jego partnerka, która z reguły bardzo przeżywa pojedynki zawodnika z Łodzi. - Nawet nie próbujcie z nią rozmawiać - powiedziała klubowa koleżanka Bekus i Wrzoska, Karolina Kowalkiewicz.

Marcin Wrzosek (14-7, 5 KO, 3 SUB) i Anita Bekus (3-1, 2 KO) wspólnie trenują w klubie Shark Top Team w Łodzi. Oboje występują w polskich organizacjach MMA. "Polish Zombie" od lat jest związany z KSW. Jego partnerka zaś ostatnią swoją walkę stoczyła w federacji FEN.
 
Kiedy walczy Bekus, to z reguły Wrzosek jest w jej narożniku. Gdy do klatki wchodzi łodzianin, to jego partnerka zasiada na trybunach. Nie inaczej było w przypadku gali KSW 53.
 
 
Wrzosek zmierzył się na niej z Borysem Mańkowskim (21-8-1, 3 KO, 8 SUB). Pojedynek był bardzo wyrównany, ostatecznie decyzją sędziów zwyciężył zawodnik z Poznania.
 
Bekus również i tym razem bardzo przeżywała walkę partnera. Na widowni wspierała ją m.in. Karolina Kowalkiewicz (12-6, 1 KO, 2 SUB), która trenuje w tym samym klubie. Kamery Polsatu Sport śledziły uważnie reakcje narzeczonej Wrzoska.
 
 
 
- Zawsze, kiedy siedzi się z boku i ogląda walkę klubowego kolegi, to jest duży stres. Kiedy walczy jej najbliższa osoba, to nawet nie próbujcie z nią rozmawiać. Anita wie, że Marcin jest świetnie przygotowany, ale stres zawsze jej towarzyszy - powiedziała Kowalkiewicz podczas gali KSW 53.
 
Jak partnerka Wrzoska przeżywała jego walkę? Zobaczcie w załączonym materiale.
IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie