Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż nie może być pewna występu w barażach o Ekstraklasę. Sytuację "Słoników" poprawiłoby zdobycie trzech punktów w spotkaniu z Radomiakiem. Pokonanie czwartego zespołu tabeli Fortuna 1 Lidze będzie jednak stanowić dla gospodarzy spore wyzwanie. Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom w Polsacie Sport.

Jesienią lepszy okazał się klub z Radomia, jednak czy tak będzie i tym razem? Termalica powróciła do strefy barażowej i będzie chciała utrzymać swoją pozycję. Radomiak, który jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi zapewnił już sobie co najmniej szóste miejsce, a tym samym grę w barażach do Ekstraklasy.

Niecieczanie zdobywają sporo bramek po przerwach, wtedy padło aż 64 procent wszystkich strzelonych przez Termalikę goli. Radomianie w meczach wyjazdowych tracą zaś średnio 0.93 bramki w drugich połowach. Być może to właśnie w drugiej części meczu niecieczanie poszukają swojej szansy na korzystny wynik.

Radomiak w ostatniej kolejce pokonał Olimpię Grudziądz 2:0. Radomianie zgromadzili dotąd 53 pkt, odpowiednio osiem i cztery mniej od PGE Stali Mielec i Warty Poznań. Jednak te ekipy swoje spotkanie rozegrały już we wtorek.

W tej edycji pierwszoligowych rozgrywek awansują trzy zespoły - bezpośrednio dwa najlepsze, a trzeci po barażach z udziałem drużyn z miejsc 3-6. Jeśli Podbeskidzie Bielsko-Biała zwycięży w środę z plasującą się na 13. pozycji i walczącą o utrzymanie Odrą Opole – wówczas zapewni sobie promocję.

Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom w Polsacie Sport. Początek od godziny 20:30.