Team Michał - Team Fabian: Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polscy siatkarze w niedzielę rozegrają mecz wewnętrzny w ramach świeżo uformowanych drużyn Team Michał i Team Fabian, nazwanych roboczo od imion swoich kapitanów. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl od godziny 20:00.

W środę i czwartek w Zielonej Górze Biało-Czerwoni rywalizowali towarzysko z Niemcami i w obu tych spotkaniach triumfowali. W niedzielę i poniedziałek siatkarze mieli rozegrać kolejne sparingi, tym razem z reprezentacją Estonii. Jak się jednak okazało, spotkania nie dojdą do skutku, bowiem drużyna Cedrica Enarda w ostatniej chwili odwołała swój przyjazd, tłumacząc to wzrostem liczby zarażeń koronawirusem w Polsce.

 

W zaistniałej sytuacji zdecydowano, że polska reprezentacja rozegra w niedzielę (godz. 20:00) i w poniedziałek (godz. 18:00) mecze wewnętrzne do trzech setów, bez względu na wynik.

 

Sztab szkoleniowy zadecydował o podziale reprezentacji na dwie drużyny, które roboczo - od imion kapitanów - nazwano Team Michał i Team Fabian. Zespołom przewodzić będą asystenci trenera Vitala Heynena Sebastian Pawlik (Team Michał) i Michał Mieszko Gogol (Team Fabian). 

 

Zobacz także: Reprezentacja Polski siatkarzy ewakuowana z hotelu (WIDEO)

 

Składy na mecze sparingowe w Łodzi:

 

Team Michał: Michał Kubiak, Tomasz Fornal, Karol Kłos, Dawid Konarski, Marcin Komenda, Bartosz Kwolek, Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski

 

Team Fabian: Fabian Drzyzga, Bartosz Bednorz, Norbert Huber, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jan Nowakowski, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Damian Wojtaszek

 

Relacja i wynik na żywo meczu wewnętrznego siatkarzy na Polsatsport.pl w niedzielę od godziny 20:00.

AgB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze