Magazyn Fortuna 1 Ligi: Baraże ostatnią niewiadomą. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polastsport.pl

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi: Baraże ostatnią niewiadomą. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polastsport.pl
fot. PAP
Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20:10 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl.

Za nami ostatnia kolejka Fortuna 1 Ligi, dlatego nadszedł czas podsumowań. W naszym Magazynie Fortuna 1 Ligi Szymon Rojek wraz ze stałymi ekspertami Januszem Kudybą i Tomaszem Łapińskim omówią ostateczne rozstrzygnięcia w tabeli. Znamy również drużyny, które powalczą w barażach o awans do PKO BP Ekstraklasy i z tej okazji porozmawiamy z przedstawicielami tych klubów. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Ostatnia kolejka Fortuna 1 Ligi dała nam odpowiedź na dwa pytania, które nurtowały kibiców w ostatnich tygodniach. Wiemy już, kto zagra w barażach oraz kto został trzecim spadkowiczem. Z pierwszą ligą pożegnały się Wigry Suwałki, Chojniczanka Chojnice oraz Olimpia Grudziądz. To właśnie trzeci wspomniany klub dołączył do niechlubnego grona w minioną sobotę.

Poznaliśmy również ostateczne pary barażowe. Już we wtorek zostaną rozegrane półfinały. Najpierw Radomiak Radom podejmie Miedź Legnicę, a wieczorem Warta Poznań zmierzy się z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Oba te spotkania będzie można zobaczyć w Polsacie Sport.

Zobacz też: "Poziom PKO Ekstraklasy wymaga wzmocnienia zespołu z Fortuna 1 Ligi"

W naszym studiu, oprócz podsumowań, skupimy się właśnie na nadchodzących barażach. Z tej okazji połączymy się z przedstawicielami klubów walczących we wtorkowych meczach. Szymon Rojek porozmawia ze szkoleniowcami Warty, Radomiaka, Termaliki i Miedzi – Piotrem Tworkiem, Dariuszem Banasikiem, Mariuszem Lewandowskim oraz Ireneuszem Kościelniakiem.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20:10 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie