MLS: Orlando City finałowym rywalem Portland Timbers. Popis Naniego

Luis Nani (z lewej) jest mistrzem Europy z 2016 roku.

Drużyna Orlando City SC będzie finałowym rywalem Portland Timbers (zespół Jarosława Niezgody) w finale piłkarskiego turnieju "MLS Is Back". Rozgrywki odbywają się w Orlando.

W czwartkowym półfinale zawodnicy Orlando City SC wygrali z Minnesota United 3:1 (2:0). W pierwszej połowie dwie bramki strzelił Portugalczyk Nani.

W drugiej połowie, a w zasadzie w jej końcówce Minnesota United strzeliła gola kontaktowego. Tej sztuki w 83. minucie dokonał Mason Toye. Jednak dzieła zniszczenia w szóstej minucie doliczonego czasu gry dokonał rezerwowy Benji Michel, który przypieczętował awans ekipy z Florydy do finału.

Dzień wcześniej ekipa Timbers, w składzie z Niezgodą, pokonała Philadelphia Union (zagrał Kacper Przybyłko) 2:1 (1:0). Finał turnieju "MLS Is Back" odbędzie się 11 sierpnia. Transmisja finału w Polsacie Sport od godziny 2:40 w nocy z wtorku na środę.