"MLS Is Back": Triumf zespołu Jarosława Niezgody w turnieju na Florydzie

Jarosław Niezgoda wszedł na boisko w 67. minucie finałowego meczu "MLS Is Back".

Zespół Portland Timbers, w składzie z Jarosławem Niezgodą, wygrał z Orlando City SC 2:1 (1:1) w finale piłkarskiego turnieju "MLS Is Back". Triumfatorzy zapewnili sobie grę w następnej edycji Ligi Mistrzów CONCACAF.

W decydującym spotkaniu zawodów, rozgrywanych w ośrodku Disney World w Orlando na Florydzie, bramki dla Timbers strzelili Francuz Larrys Mabiala (27. minuta) i Chorwat Dario Zuparic (66.), a dla pokonanych Urugwajczyk Mauricio Pereyra (39.).

25-letni Niezgoda wszedł na boisko w 67. minucie. W ataku zastąpił Jeremy'ego Ebobisse. W półfinale "MLS Is Back" wyeliminowana została m.in. drużyna Philadelphia Union, której piłkarzem jest Kacper Przybyłko.

Mecze MLS można oglądać na sportowych antenach Polsatu.