Wzruszające słowa matki Jana Błachowicza. Zobacz reakcję zawodnika MMA

Sporty walki
Wzruszające słowa matki Jana Błachowicza. Zobacz reakcję zawodnika MMA
Fot. Polsat Sport
Jasiu, jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy - powiedziała do syna Krystyna Błachowicz w programie "Koloseum".

W programie czwartkowym programie "Koloseum" zaprezentowaliśmy materiał wideo, w którym Krystyna Błachowicz, mama Jana Błachowicza, skierowała do syna kilka motywacyjnych słów przed walką syna z Dominickiem Reyesem o mistrzowski pas wagi półciężkiej na gali UFC 253. Zawodnik MMA ze wzruszeniem wysłuchał jej słów, tłumacząc, że od dawna odczuwa jej duże wsparcie.

- W życiu i w walce zdarzają się różne chwile, ale zawsze trzeba pamiętać, że każdy moment daje nam impuls do tego, żeby wierzyć, że będzie dobrze, że będzie zwycięstwo i że wszystko jest w naszym zasięgu. Tego trzeba się trzymać. Jasiu, jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy. Niezależnie od tego, co się będzie działo, to wiesz! Trzymaj się - powiedziała do syna Krystyna Błachowicz, pokazując przed kamerą zaciśnięte kciuki.

 

 

Krystyna Błachowicz jest najwierniejszym kibicem Jana Błachowicza i żywo interesuje się MMA, będąc na bieżąco z wszystkimi komentarzami. Jan Błachowicz był wyraźnie wzruszony słowami swojej matki.

 

Joanna Jędrzejczyk: To walka o być albo nie być. Jano, idź na całość!

 

- Rodzice nigdy nie odciągali mnie od MMA. Zawsze wspierali mnie w różnych sportach, które uprawiałem - piłce nożnej, koszykówce i ping-pongu. Do dziś mogę na nich liczyć. Bardzo im za to dziękuję. Jak tylko jest możliwość, to rodzice latają po świecie i zawsze są na moich walkach - wyjaśnił Błachowicz.

 

Gala UFC 253 odbędzie się 26 września. Jej lokalizacja na razie nie jest znana. 

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie