Fatalne zderzenie i szczęśliwy blok jedną ręką! Niecodzienna akcja siatkarzy Jastrzębskiego Węgla (WIDEO)

Siatkówka
Fatalne zderzenie i szczęśliwy blok jedną ręką! Niecodzienna akcja siatkarzy Jastrzębskiego Węgla (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Starcie PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem rozpoczęło zmagania w jubileuszowym turnieju z okazji 90-lecia powstania bełchatowskiego klubu. W tej konfrontacji obejrzeliśmy kilka interesujących akcji, choć forma obu ekip daleka jest jeszcze od optymalnej. W grze sporo było przypadku, co pokazuje jedna z akcji premierowej odsłony.

Pierwszy set był najciekawszą odsłoną wygranego przez bełchatowian 3:1 meczu. Miał wiele zwrotów akcji i zakończył się zwycięstwem jastrzębian na przewagi. Niecodzienna akcja miała miejsce przy stanie 21:18 dla gospodarzy.

 

Zobacz także: Milad Ebadipour otrzymał polskie obywatelstwo!

 

Eemi Tervaportti zderzył się z leżącym na ziemi Jurijem Gladyrem, ale gospodarze nie wykorzystali karambolu po stronie jastrzębian. Mohammed Al Hachdadi zablokował jedną ręką atak Mateusza Bieńka, a Milad Ebadipour odpuścił piłkę, która uderzyła w boczną linię boiska.

 

 

W obu ekipach pojawiło się kilku debiutantów. Jednym z nich był bohater tej akcji marokański atakujący – Al Hachdadi.

 

Wiem, że polska ekstraklasa jest jedną z najlepszych lig na świecie, a ja chcę w niej być najlepszym zawodnikiem – powiedział w jednym z wywiadów, ale w Bełchatowie nie zaprezentował się jeszcze na miarę oczekiwań. Zagrał w dwóch pierwszych odsłonach, w których atakował z 25% skutecznością (5/20), dokładając punkt blokiem. Na błysk formy Marokańczyka musimy więc jeszcze trochę poczekać.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie