Jan Błachowicz będzie ojcem

Sporty walki
Jan Błachowicz będzie ojcem
fot. Polsat Sport

Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że będzie ojcem. - Wiem, że 2020 daje w kość, ale dla nas ten rok jest wspaniały. Kolejna dobra wiadomość - Mały Jan nadchodzi - napisał zawodnik organizacji UFC pod zdjęciem ze swoją partnerką Dorotą Jurkowską.

Dla Błachowicza rok 2020 jest niezwykle udany. Najpierw w lutym udało mu się szybko rozprawić z Corey'em Andersonem. Polak potwierdził, że jest czołowym zawodnikiem kategorii półciężkiej w UFC. Niedawno organizacja poinformowała, że Polak doczeka się wymarzonej walki o pas.

 

Zobacz także: Wzruszające słowa matki Jana Błachowicza. Zobacz reakcję zawodnika MMA

 

Trenujący w Warszawie zawodnik 26 września zmierzy się z Dominickiem Reyesem, a stawką pojedynku będzie wspomniany już pas. Jak się okazuje Polak radzi sobie dobrze nie tylko na polu sportowym.

 

 

Błachowicz poinformował na swoich mediach społecznościowych, że będzie ojcem. - Wiem, że 2020 daje w kość, ale dla nas ten rok jest wspaniały. Kolejna dobra wiadomość - Mały Jan nadchodzi - czytamy. Od lat partnerką polskiego zawodnika jest widoczna na zdjęciu Dorota Jurkowska.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie