KSW 54: Bezprecedensowa sytuacja. Dwóch braci wystąpi w klatce organizacji

Sporty walki
KSW 54: Bezprecedensowa sytuacja. Dwóch braci wystąpi w klatce organizacji
Fot. Polsat Sport

Bardzo rzadko zdarza się, aby na tej samej karcie walk pojawili się dwaj bracia. Świadkami takiej sytuacji będziemy podczas sobotniej gali KSW 54. Do okrągłej klatki wejdą Sebastian i Łukasz Rajewscy.

Pochodzący z Płocka zawodnicy są przedstawicielami tzw. "klanu Rajewskich". Łącznie braci Rajewskich jest czterech (Łukasz, Sebastian, Robert jr oraz Mateusz) i wszyscy mają na swoim koncie osiągnięcia w kick-boxingu. Natomiast ich ojciec Robert Rajewski jest szanowanym kick-boxingu i twórcą Rajewski Team. 

 

Podczas sobotniej gali 28-letni Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) zadebiutuje w klatce KSW. Obecnie może się pochwalić serią czterech zwycięstw z rzędu, z których trzy odniósł przez nokauty po wysokich kopnięciach. Jego rywalem w pierwszej walce dla największej polskiej organizacji będzie reprezentant Armenii Armen Stepanyan (6-3, 3 KO, 2 SUB). Do debiutu w KSW Sebastian Rajewski przygotowuje się w poznańskim "Czerwonym Smoku". 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 54: "Chorwacki Kowboj" rywalem Macieja Kazieczki

 

Z kolei 31-letni Łukasz Rajewski (9-6, 5 KO, 2 SUB) ma już za sobą kilka walk pod szyldem KSW. Jego bilans w organizacji to dwa zwycięstwa (z Romanowski i Zuliciem) i trzy porażki (z Chlewickim, Kowalewiczem i Parnasse'em). Do sobotniego pojedynku z Bartłomiejem Koperą (9-5, 7 SUB) "Raju" przystąpi po wygranej z Piotrem Przepiórką na gali Babilon MMA 11. Wcześniej zanotował porażkę przed czasem z rąk Łukasza Kopery, czyli brata swojego najbliższego przeciwnika.

Gala KSW 54 już w nadchodzącą sobotę. W walce wieczoru zobaczymy starcie Mateusza Gamrota (16-0, 5 KO, 4 SUB) z Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO, 12 SUB), którego stawką będzie tytuł mistrza KSW w wadze lekkiej. Ponadto swój pierwszy pojedynek w zawodowym MMA stoczy Izu Ugonoh (0-0). Były pięściarz skrzyżuje rękawice z Quentinem Domingosem (5-1, 4 KO). 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie