VERVA Warszawa ORLEN Paliwa opublikowała zdjęcie z Michałem Kubiakiem

Siatkówka
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa opublikowała zdjęcie z Michałem Kubiakiem
fot. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa/Facebook
Siedmiu mistrzów świata na jednym zdjęciu

Jak cenne może być zdjęcie? W tym przypadku - niezwykle, bowiem pozuje na nim siedmiu siatkarskich mistrzów świata z Andreą Anastasim na czele.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wykorzystała moment, w którym do zespołu dołączył Michał Kubiak, oczekujący na wylot do Japonii. Stołeczny klub zebrał swoich czempionów, robiąc pamiątkowe zdjęcie, którego uczestnicy łącznie zgromadzili dziewięć złotych krążków.

 

Tym samym na fotografii poza dwukrotnym mistrzem świata Kubiakiem pozuje Piotr Nowakowski, który może pochwalić się tym samym osiągnięciem, a także jednokrotni medaliści: Andrzej Wrona (2014). Artur Szalpuk (2018), Damian Wojtaszek (2018) i Bartosz Kwolek (2018). Nie wolno zapomnieć o Anastasim, który w 1990 roku również wywalczył najcenniejszy krążek MŚ.

 

Zobacz także: Kontuzje Kwolka i Ziobrowskiego! Kiedy siatkarze Vervy wrócą na boisko?

 

Krótka przygoda Kubiaka ze stołeczną ekipą niezwykle przypadła do gustu kibicom, a większość z nich apelowała o "zatrzymanie" przyjmującego w drużynie.

 

"Czy Michał mógłby zostać na zawsze?", "Nie wypuszczajcie go!", czy nawet "Trzeba zabrać mu paszport" to tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciem. 32-letni zawodnik nie wyklucza powrotu do PlusLigi, jednak najbliższy sezon spędzi w Japonii, gdzie nieprzerwanie broni barw klubu Panasonic Panthers. Wylot do Kraju Kwitnącej Wiśni ma być możliwy po 1 września. 

 

Z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa niedawno trenował także inny reprezentant Polski – Maciej Muzaj. Z drużyną Andrei Anastasiego gościnnie ćwiczy także Jan Król.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie