Bartosz Kurek wziął ślub

Siatkówka
Bartosz Kurek wziął ślub
fot. Bartosz Kurek/Instagram
Bartosz Kurek wziął ślub?

Wygląda na to, że w życiu Bartosza Kurka zaszły wielkie zmiany. Polski atakujący zamieścił intrygujące zdjęcie, na którym pozuje ze swoją partnerką Anną Grejman. Siatkarka ubrana jest w suknię ślubną, a na palcu Kurka błyszczy obrączka.

Podpis jest równie intrygujący, co samo zdjęcie. 32-latek umieścił tam bowiem wyłącznie emotikony: dwa kurczaki, mające nawiązywać do jego nazwiska oraz czerwone serce.

 

Wszystko wskazuje na to, że do zapowiadanego od dawna ślubu faktycznie doszło, bo pod fotografią posypały się gratulacje od innych siatkarzy: Piotra Nowakowskiego, Fabiana Drzyzgi, Bartosza Bednorza, czy Damiana Wojtaszka, a nawet oficjalnego profilu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Zobacz także: Gdzie zagra Leo Messi? Niektórzy proponują mu zmianę dyscypliny (GALERIA)

 

Kurek ostatni sezon spędził we włoskiej ekstraklasie w barwach Vero Volley Monza. W kolejnym sezonie przeniesie się do japońskiego zespołu Wolf Dogs Nagoya, stając się kolejnym obok Michała Kubiaka Polakiem reprezentującym klub w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Anna Grejman (a być może już Kurek) ostatnio grała dla Chemika Police. Na prośbę siatkarki kontrakt został rozwiązany pod koniec 2018 roku.

 


fot. Instagram
agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze