EBL: Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek. Transmisja w Polscie Sport Extra

Koszykówka
EBL: Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek. Transmisja w Polscie Sport Extra
fot. Cyfrasport
Krzysztof Sulima

To może być hit drugiej kolejki Energa Basket Ligi! Pszczółka Start Lublin, wzmocniona Kamilem Łączyńskim, zagra z Anwilem Włocławek. Transmisja w niedzielę od 17:30 w Polsacie Sport Extra.

Nowy sezon Energa Basket Ligi rozpoczął się dla tych drużyn różnie. Anwil nie poradził sobie w meczu o Suzuki Superpuchar Polski, ale w pierwszej kolejce pokonał Arged BMSlam Stal. Pszczółka Start z kolei na początku musiała uznać wyższość PGE Spójni, natomiast w środowym spotkaniu zaprezentowała się lepiej i wygrała z Polskim Cukrem Toruń.

Zobacz także: EBL: Zdecydowana wygrana Stelmetu Enei we Wrocławiu

Wydarzeniem tego spotkania będzie z pewnością gra Kamila Łączyńskiego przeciwko klubowi z Włocławka. Rozgrywający co prawda zmienił klub już w poprzednim sezonie (występował w WKS Śląsku Wrocław), ale wcześniej przecież wywalczył dwa mistrzostwa Polski z Anwilem, a kibice doskonale to pamiętają. Jak teraz sprawdzi się w pojedynku z nowym idolem kibiców - Deishuanem Bookerem?

 

Zespół trenera Dejana Mihevca może mieć przewagę pod koszami, gdzie Ivica Radić oraz Adrian Bogucki będą rywalizować głównie z Romanem Szymańskim, ponieważ występ Adama Kempa jest niepewny. Warto będzie się również przyglądać pojedynkowi Kacpra Borowskiego z Walerijem Lichodiejem oraz temu, jak z Garlonem Greenem poradzi sobie Armani Moore.

 

Transmisja spotkania Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek w niedzielę od 17:30 w Polsacie Sport Extra.

KN, Plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie