Liga Narodów: Walia - Bułgaria. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu drugiej kolejki grupy 4 ligi B w Lidze Narodów spotkają się Walia i Bułgaria. Faworytami meczu są Walijczycy, którzy zajmują 23. miejsce w rankingu FIFA i zapewnili sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. O niespodziankę postarają się piłkarze Bułgarii, która zajmuje 59. lokatę i stara się o awans do europejskiego czempionatu. Relacja i wynik na żywo spotkania Ligi Narodów: Walia - Bułgaria od 15:00 na Polsatsport.pl.

Podopieczni Ryana Giggsa przystępują do tego meczu w dobrych humorach. Reprezentacja Walii wygrała pierwszą kolejkę tegorocznej Ligi Narodów 1:0 z Finlandią, a w kadrze dobrze prezentuje się wielu obiecujących zawodników m.in. Ethan Ampadu czy Harry Wilson. W zespole występuje również doświadczony Gareth Bale, który mimo słabej dyspozycji w barwach Realu Madryt, w kadrze gra znacznie lepiej. Za bilans bramkowy Wyspiarzy odpowiada także Kieffer Moore. Zawodnik Cardiff dwa razy trafiał do fińskiej siatki, ale jednego z goli sędzia nie uznał po faulu.

Liga Narodów: Holandia - Polska 1:0. Skrót meczu (WIDEO)

Bułgaria także odnotowała dobry występ w pierwszej kolejce tegorocznej Ligi Narodów. Podopieczni Georgiego Dermendzhieva zremisowali 1:1 z mocną Irlandią prowadząc przez większość spotkania. Dopiero w 93. minucie Georgija Georgijeva pokonał Shane Duffy ratując Irlandczyków przed kompromitacją. W składzie Bułgarii występuje także znany polskim kibicom z gry w Pogoni Szczecin Spas Delev. Napastnik bułgarskiej Ardy rozegrał 75 minut w ostatnim spotkaniu z Irlandią i powinien wystąpić w starciu z Walijczykami.

Liga Narodów: Wyniki i skróty sobotnich meczów (WIDEO)

To będzie pierwsze spotkanie Walii i Bułgarii od dziewięciu lat. Z tamtego spotkania, rozgrywanego w ramach eliminacji do EURO 2012, zwycięsko wyszła Walia po golu Garetha Bale'a. Dotychczas obie drużyny rozegrały między sobą osiem spotkań z czego trzy razy wygrywała Walia, raz padł remis, a cztery razy zwyciężali Bułgarzy.

Relacja i wynik na żywo meczu Ligi Narodów: Walia - Bułgaria od 15:00 na Polsatsport.pl