TAURON Liga: #VolleyWrocław - DPD Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Pora na kolejne emocji w TAURON Lidze. W drugiej kolejce, a zarazem pierwszym, domowym spotkaniu #VolleyWrocław zmierzy się z drużyną DPD Legionovia Legionowo. W poprzedni weekend padło kilka niespodziewanych wyników, rezultat sobotniego meczu też może do takich należeć. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.00 na Polsatsport.pl.

Przedwcześnie zakończony sezon 2019/2020 Legionovia ukończyła tuż za podium, czyli na czwartym miejscu. Nowe rozgrywki to nowe rozdanie kart. Już w pierwszej kolejce zespół sprawił niemałą niespodziankę. Na własnym parkiecie po zaciętym, pięciosetowym pojedynku wygrał z Mistrzem Polski, czyli Grupa Azoty Chemikiem Police 3:2. Uwagę trzeba zwrócić na MVP tego meczu Olivię Różański. Młoda, dwudziestotrzyletnia przyjmująca zdobyła aż 30 punktów.

 

Zobacz także: Katarzyna Skorupa poprowadziła Radomkę Radom do pierwszego zwycięstwa

 

W pierwszej kolejce duże zaskoczenie sprawił też zespół #VolleyWrocław. Według wielu osób Developres SkyRes Rzeszów miał być zdecydowanym faworytem spotkania. Tymczasem z wicemistrzyniami Polski wrocławianki grały jak równy z równym. Niewiele brakowało, a w Hali Podpromie kibice obserwowaliby tie-break. Wśród siatkarek szczególnie wyróżniła się Anna Bączyńska, która zdobyła 21 punktów.

 

Sobotni wieczór może być niezwykle ekscytujący. Oba zespoły pokazały, że będą walczyły o każdy punkt i nikt nie jest na straconej pozycji. Kto okaże się lepszy?

 

Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - DPD Legionovia Legionowo od godziny 17.00 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport, volleywroclaw.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze